KONST / Litografier / Färglitografi 17515220
nr 1751 5220
Per Ã…hlin
(1931-2023), Sverige
Signerad, färglitografi. Bladets mått: 52x38 cm, yttermått inklusive ram: 72x52
Per Åhlin, svensk bildkonstnär född 1931, död 2023.
måndag 15 december 2025
kl 18:37:57